Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 23:55:12



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Batoh "Assault I" - MFH 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. lis 2013 15:07:25
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek Batoh "Assault I" - MFH
Dnes budu psát o batohu od firmy MFH, který vlastním něco málo přes rok.
Batoh byl koupen v armyshopu Morris za 599 Kč a celým jménem Batoh Assault I černý. Batoh je vyroben ze 100% nylonu, rozměry 45x25x20 a o objemu cca 30litrů. Vnitřek je povrstvený polyuretanem tudíž nepromokne. Má polstrovaná ´´prodyšná´´ záda i ramenní popruhy. Popruhy lze nastavit na požadovanou-pohodlnou velikost. To samé platí o bederním pásu který je i odjímatelný. Na první pohled zaujme MOLLE vazba která je jak ze předu tak i po stranách. Batoh má čtyři stahovací popruhy s rychlo přezkou.
Batoh má celkem čtyři kapsy na dvojitý zip respektive pět, pátá je na suchý zip a slouží pro uložení camelbagu. Největší kapsu lze rozepnout a otevřít o 180 stupňů, obsahuje jednu malou kapsičku na zip a malou přihrádku ze síťoviny. Druhá kapsa se otevírá do 2/3 a obsahuje pár síťových a pár plných kapsiček. Třetí menší kapsa se otevírá ½ a má několik přihrádek (na propisky popř. jako já na záchranářské nůžky). Nakonec nejmenší kapsička ta není ničím zvláštní :) .
Na to jak je to malý prcek se do něj vleze spousta věcí a díky polstrovaným popruhům a dobrému rozložení váhy se dobře nosí i s velkou zátěží (moje max je 10 Kg) nikde mě nedřel, neškrtil, nesklouzával a nic podobného prostě jak jsem si ho hodil na záda tak držel :) Kupodivu při jeho směšné ceně i zipy snesou dosti hrubé zacházení v podobě pokusů o naložení objemným nákladem. K batohu za 600 Kč jsem se nechoval s žádnou úctou a každodenní nošení, sundavání a šoupání po zemi či podlaze v tramvaji za sebou nezanechalo žádné významné poškození kromě špíny :)
O prodyšnosti zad a ramenních popruhů lze pochybovat...léto prověřilo a batoh neuspěl :) Z mého pohledu jedinou vadou je, že po nějakém tři-čtvrtě roce se v hlavní kapse batohu na několika místech (hlavně z vrchu) ošoupala pogumovaná vrstva. Na toto jsem přišel jak jinak než po dešti :? :)


Přílohy:
01.jpg
01.jpg [ 17.75 KiB | Zobrazeno 5704 krát ]

_________________
Don't hurry up, death is faster!
sob 16. lis 2013 2:17:46
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: čtv 05. čer 2014 17:54:36
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Batoh "Assault I" - MFH
Batoh mám ve flekaté verzi a jsem s ním spokojen, mohu potvrdit vše, co bylo zmíněno výše. Na MFH jsem četl plno negativních poznámek, já jsem ale po roce používání stále spokojen.
Akorát ty přívěsky na zipech bylo třeba pořádně přilepit.


čtv 05. čer 2014 18:23:22
Profil

Registrován: ned 28. pro 2014 20:26:29
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Batoh "Assault I" - MFH
Pre buducich zaujemcov - do dvoch mesiacov potrhane tam kde sa rucka spaja s batohom. Nosene len vramci mesta ziadne hrube zaobchadzanie. Je to shit.


pát 09. led 2015 10:12:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz