Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 10:53:28



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Kotvičník zemní - čaj 
Autor Zpráva

Registrován: sob 09. lis 2013 20:56:26
Příspěvky: 4
Příspěvek Kotvičník zemní - čaj
Mám tu další úžasnou rostlinku s kterou bych Vás rád seznámil a něco málo o ní a svých zkušenostech pověděl.
Kotvičník zemní.Již jsem tu psal o Třezalce tečkované a jejím použití,účincích i nežádoucích.Protože Třezalka tečkovaná člověka uklidní což od ní očekáváme,ne vždy je žádoucí ospalost a únava.Nám postačí,když nás Třezalka zklidní.Pokud existuje rostlina co nás dokáže uklidnit jako silné antidepresivum určitě musí být rostlina co nás dokáže nakopnout.A tak jsem narazil na Kotvičník zemní.Něco málo faktů:Dle internetu je 10-60 cm dlouhá, s čímž nemohu souhlasit,jelikož se mi na zahradě plazil až do vzdálenosti metr a více,pokryl doslova celý záhon.Plazí se po zemi,kvete žlutým květem,má malé podlouhlé listy.Dávkování u něj velmi složité protože každému padne jinak.Ale začíná se u 1g - 3x denně pokud po několika dnech necítíme,že máme více energie zvyšujeme dávku vždy o 1g dokud nedosáhneme požadovaného efektu.Např. já skončil u cca 2.5 g = 2.5 čajové lžičky.Kotvičník je přírodní anabolický steroid.Mohu sám za sebe říci,že jeho užívání opravdu pomáhá při správné fyzické aktivitě k růstu svalové hmoty a člověka nakopne.Cítíte se energický,plný elánu.Pokud ho kombinujete s Třezalkou tečkovanou,která vás uklidňuje zbavíte se pocitu ospalosti a únavy.Co si pamatuji 1g sušeného kotvičníku obsahuje cca 13% bílkovin a 3% anabolických steroidů,což je docela slušné,když vezmeme v úvahu,že nám může růst jako plevel na zahradě.Tato rostlina zvyšuje a podporuje tvorbu testosteronu u mužů,nevím jak u žen,nejsem žena :-) ale k tomu se váže i větší chuť na sex,obnovení vitality jak už jsem psal a nárůst svalové hmoty.
Jeho chuť musím říct není úplně špatná když ho lehce přisladíme :-)
A tady ho máme:
Obrázek
Sušený kotvičník:
Obrázek


sob 09. lis 2013 21:45:27
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz