Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 26. črc 2024 23:29:09



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Vložky do bot 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. lis 2013 18:57:41
Příspěvky: 18
Příspěvek Vložky do bot
Zdravím všechny, mám takový zajímavý dotaz, který bych ocenil nejen já. Už delší dobu se pídím po nějakých kvalitních vložkách do bot, pár typů mi pod ruce padlo ale nic nějak moc neodpovídalo mým požadavkům, a to je, aby byly vhodné na pochody na dlouhou vzdálenost s velkou zátěží na sobě. Má někdo takové zkušenosti s nějakými vložkami? Pokud ano, podělte se.

_________________
One size fits all.


stř 13. lis 2013 20:58:55
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Vložky do bot
Kupoval jsem si před rokem a půl tyto a nemohu si stěžovat. Sice si na ně musí člověk zvyknout, když ty boty nemám pár týdnů na sobě, tak první kroky vnímám jako nášlapy do krupicové kaše, ale jinak jsou velmi pohodlné.


stř 13. lis 2013 23:04:36
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. lis 2013 10:10:59
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vložky do bot
1x za půl roku ti ortoped může dát předpis na vložky "na míru", pokud s tím máš problém. Naskenují ti nohy (doslova) a vyrobí je přesně na tebe, bez předpisu tě vyjdou na nějakých 800,- s předpisem na necelé 200,- Kč, jsou až neuvěřitelně odolné, nejstarší pár (celkem vlastním 3) mám nějakých 6 let v kanadách a stále drží. Dálkové pochody (30 - 50 km, víc jsem zatím nezkoušel) naprosto v pohodě. Pokud ani to nepomůže, existuje i varianta s gelem (nezkoušel jsem), to už je ale bohužel úplně jiná cenová :-/

Abych nezapoměl, i na ně si musí člověk zvyknout, ale alespoň v mém případě to 100% stálo za to...


čtv 14. lis 2013 15:35:13
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. lis 2013 18:57:41
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Vložky do bot
Díky za tipy, dodám jen že s nohama problém nemám. Jedná se mi o celkový komfort při chůzi, nohy přeci jenom při velké zátěži a pochodech na dlouhou vzdálenost různým terénem trpí. Za nepohodlí se body nedávají, tudíž bych raději vyzkoušel něco lepšího než originální vložky v kanadách.

_________________
One size fits all.


čtv 14. lis 2013 19:11:15
Profil

Registrován: sob 09. lis 2013 19:06:10
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Vložky do bot
Možná by nebylo špatné zkusit jiné boty, osobně preferuji značku Columbia, ve kterých se pokaždé cítím jako v papuči i při dlouhé a náročné túře. Obrovskou výhodou u těch bot je nízká cena a kvalita. Boty mi vždy vydrží cca 3 roky intenzivního používání.


pát 15. lis 2013 9:58:24
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. lis 2013 10:10:59
Příspěvky: 26
Příspěvek Re: Vložky do bot
Dobrá bota je základ, když nemůžeš chodit, těžko budeš bojovat... pokud nejsi vázán ústrojními normami, asi nejlepší do dnes můžeš koupit je Meindl (http://www.meindlboty.cz/stranky.php?kategorie=14), kluci si je nemůžou vynachválit (teda až na tu cenu) Já např. nedám dopustit na Adidas GSG 9.2


pát 15. lis 2013 11:02:29
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. lis 2013 18:57:41
Příspěvky: 18
Příspěvek Re: Vložky do bot
Ajaj, tu jste vzali chlapi jednu větu trochu jinak než jsem jí myslel, tím že nohy trpí, tak trpí v jakýchkoli botách (někde více či méně). Boty kvalitní jsou, jen jsem chtěl odlehčit právě ještě díky vložce. Každopádně jste mi pomohli, díky. A s tím že bota je základ, tak to pravidlo by měl ctít každý.

_________________
One size fits all.


pát 15. lis 2013 16:27:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz