Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 21:37:01



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 První dojmy- bunda Pentagon 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. lis 2013 15:07:25
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek První dojmy- bunda Pentagon
Dnes jsem si pořídil novou softshell bundu od firmy Pentagon, přesněji Artaxes Tactical někde označovanou taky jako "ARTAXES" SOFTSHELL JACKET, LEVEL V.

Obrázek

Popis jednoho z českých prodejců:

Pentagon Artaxes SF bunda je jedna z nejpopulárnějších bund používaných speciálními silami po celém světě. Pentagon Artaxes SF bunda bývá používána i v Afghánistánu a je nošena v mírových operacích ozbrojených sil v Evropě.

Pentagon Artaxes je taktická bunda ze STORM-TEX 4 Way Stretch soft-shell materiálu, lemovaný GRID-TECH fleece technologií. Tato technologie zajistí, že tkanina je odolná proti větru a vodě.

Pentagon Artaxes soft-shell bunda je vysoce doporučená pro taktické použití, je vybavena odolným měkkým-shellem s kapucí, má dvě vysoké náprsní kapsy, které nejlépe slouží k ukládání nože, pera nebo elektronických zařízení, jako jsou taktické radiostanice, mobilní telefon nebo MP3 přehrávač. Obě kapsy mohou být stále v provozu. Kapuce může být skryta ve vysokém límci, který je navržen tak, aby co nejlépe chránil krk. Kapsa je také na zápěstí. Bunda má větrací zipy v podpaží pro efektivnější regulování tělěsné teploty. Bunda má také dvě zadní kapsy na zip pro použití na další prostor.


(Popis jsem získal metodou ctrl+c a ctrl+v, ty občasné chyby a špatný google překlad se mi opravovat nechtělo :) )

Mě rozhodně potěšily dva, poměrně velké, velcro panely na ramenou a množství kapes. Obě přední, venkovní kapsy mají malý organizér (v mém případě na krabičku cigaret :D ). Většina švů je zdvojená, nikde nečouhají zbytky nití a všechny zipy fungují jak mají bez nejmenších náznaků zadrhávání. Bunda se prodává kolem dvou tisíc korun v několika barvách a maskovacích vzorech.
Tak snad nezklame :)

_________________
Don't hurry up, death is faster!


stř 09. dub 2014 21:48:44
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 04. říj 2014 16:40:26
Příspěvky: 3
Bydliště: Olomouc a Pardubice
Příspěvek Re: První dojmy- bunda Pentagon
Zdravím, chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s touto bundou po roce vašeho používání ? Přemýšlím že bych si jí pořídil tak jestli to má cenu. Předem díky za odpověď.


sob 28. úno 2015 17:38:27
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. lis 2013 15:07:25
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: První dojmy- bunda Pentagon
Ty joo, ono to už bude rok?! Nějak to uteklo :)
Tak vykouklo pár nití, všechny uvnitř bundy ale nic se nepáře a netrhá. Zipy jsou pořád OK (YKK). Suché zipy taky. Za ten rok moc nepršelo nebo jsem se jako na potvoru dešti vyhnul :) a když už jsem nějaký chytil tak ve městě. Na ramenou trochu propouští což bude asi tím že 80% času nosím batoh který nejspíš ´´prošoupal´´ ochranou vrstvu. Rychle schne. Pořád vypadá jako nová.
Doufám že stačí :) já její koupě nelituji a mohu doporučit.

_________________
Don't hurry up, death is faster!


sob 28. úno 2015 20:23:04
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: sob 04. říj 2014 16:40:26
Příspěvky: 3
Bydliště: Olomouc a Pardubice
Příspěvek Re: První dojmy- bunda Pentagon
Díky moc, tak to mě to stačí.


sob 28. úno 2015 21:47:01
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz