Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 19:39:11



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 BW nomex rukavice 
Autor Zpráva

Registrován: sob 06. úno 2016 8:06:37
Příspěvky: 3
Příspěvek BW nomex rukavice
Po pár airsoftových hrách mi došlo, že chránit si ruce bude nutnost. Vyzkoušela jsem spoustu různých rukavic nejenom v obchodě ale i během hry. Nakonec jsem dala na příklad ostatních a koupila BW nomexy a jsem maximálně spokojena. Jemná kůže ochrání dlaň a částečně i hřbet ruky. Látka, jež pokrývá zbytek rukavice, nehřeje takovým způsobem, aby to bylo krajně nepříjemné i během teplejších měsíců. Pravé léto však ještě nenastalo a zkouška peklem léta teprve přijde. Zatím dle osobního dojmu mohu říci, že ruka se sice potí, ale ne nesnesitelně. Látka saje pot.
Rukavice po sundání docela rychle vysychá. Nomex a jeho nehořlavost jsem zatím netestovala. Ani se v dohledné testovat době nechystám :-). Dle osobního dojmu, ovladatelnost zbraně v rukavicích během hry je dostatečná. Práce s potřebnou výstrojí a výzbrojí většinou bez problémů. Citlivost je v rukavicích samozřejmě snížena, ale ne natolik aby to bylo na škodu během hry a ovládání zbraně. Připravte se též na drobné problémy, jako např. neustále zachytávání rukavic o suché zipy, jenž mám na některých sumkách i jinde. Na práci, která vyžaduje opravdu cit, je třeba rukavice sundat, ale to se Vám určitě nestane během bojového kontaktu.
Nebudu tuto rukavici porovnávat s modely pro US Army nebo kopie Made in China. Za prvé nemám vzorek na porovnání a za druhé tyto věci snad ani porovnat nejdou. Jsou kvalitativně a cenově natolik od sebe, že je porovnávat nelze.
Mohu jen říci, že za danou cenu plní rukavice svou funkci k mé naprosté spokojenosti. Kupodivu jsem si na ně zvykla docela rychle. Pokud hledáte něco, co Vám ochrání ruce za přijatelnou cenu a bude alespoň trochu slušně vypadat, neváhejte a kupte si je taky.
P.S: po letní zkušenosti - Dá se v nich přežít pořádný letní pekáč :-)

BW po letech. První článek jsem psala v roce 2012. Rukavice byly kupovány jako druhá jakost. Takže je někdo „testnul“ už přede mnou. Teď je začátek 2016 a rukavice stále žijí. Sice už potřebovaly jehlu a niť ale zatím drží. Roztrhla se i kůže na dlani u prstů. Zatím trhlina nějak výrazně nepokračuje dál. Prostě s tím dokáži žít :-)
Takže u mě i po letech stále spokojenost.

Porovnání s US modelem: Vlastním jedny blackhawk. Stejného typu. Zatím leží ve skříni a čekají až BW doslouží a přijde na ně řada. Takže mohu nabídnout pouze první dojem. Materiálově jsou si podobné. Látka i kůže se zdají být jemnější. Jemnější zpracování. Lépe mi sedí číslo. Takže mám v nich lepší cit. V tomto je těžké být plně objektivní :-(


sob 06. úno 2016 20:30:53
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz