Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 3:20:32



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
 Obuv Magnum Classic - kvalita? 
Autor Zpráva

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Obuv Magnum Classic - kvalita?
Zdravicko.
Zacatkem podzimu jsem si po dlouhem vybirani, zvazovani a porovnavani koupil boty Magnum Classic. Po nejakych 2-3 mesicich OBCASNEHO (Ob den) noseni do skoly a do prace (rozvazim jidlo z fast foodu),parkrat na vandr se mi na patach prodrelo vnitrni polstrovani az na kuzi. Neni to moc prijemne ale zatim me to nejak neomezuje, ovsem dumam nad tim, jestli boty reklamovat, jestli to je naznak, ze nejsou kvalitni a budou se vady objevovat dal?
Co si o tom myslite prosim?


čtv 04. pro 2014 8:11:39
Profil

Registrován: pon 18. lis 2013 17:08:04
Příspěvky: 76
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Boty od Magnum mají obecně životnost cca dva až tři roky - viz diskuze pod tímto článkem http://vybaven.cz/obleceni-a-obuv/boty/recenze-boty-magnum-elite-ii-8-leather-sympatex-po-35-letech-noseni/. Osobní zkušenosti s Magnum Classic nemám, ale když jsem si před několika lety vybírala svoje Magnum Elite, tak Classic byly nejlevnější model a podle ohlasů uživatelů i nejproblémovější. Dá se tedy bohužel předpokládat, že se nějaké vady objeví i u dalšího kusu.


čtv 04. pro 2014 9:04:00
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Dekuji. Zatracene to jsem si mel radeji priplatit... Ale tej doby jsem to nevedel no. Snad mi je v reklamaci vezmou.


čtv 04. pro 2014 10:52:13
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Boty jsem začátkem prosince reklamoval a za dva týdny mi dorazily nové. A popravdě mě dost překvapily, protože jsou pevnější, zda se i z lepšího materiálu a na noze sedí skvěle :)


sob 10. led 2015 9:06:25
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Nuže, uběhly +/- 3 měsíce a minulost se opakuje :evil: 3 měsíce lehkého šmajdání do práce (v práci máme boty na přezutí takže jen cesta tam a zpět) a občas na chatě a do lesa. Opět na patách díry v polstrování až na kůži. Tak nevím či mám tak ostré paty bo co.....
Zkusím je dát znovu na reklamačku ale už je nechci..
.. :-/ snad mi dají na výběr jiné nebo vrátí peníz když je to druhá reklamace se stejnou vadou.


stř 04. bře 2015 20:56:51
Profil

Registrován: čtv 21. lis 2013 11:21:34
Příspěvky: 13
Bydliště: Jižní Čechy
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Myslím, že na vrácení peněz je nárok až po třetí reklamaci stejné vady. :idea:


stř 11. bře 2015 7:33:56
Profil

Registrován: čtv 04. zář 2014 5:55:57
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Při třetí stejné vadě můžete odstoupit od kupní smlouvy (prodejce vrátí peníze, vy zboží), nebo při 4 vadě bez ohledu na to, čeho se týkala.

Každopádně s Vámi prodejce "může" řešit reklamaci vrácením peněz - pokud vada brání používání věci (což asi brání). Stejně tak si může vybrat i jiné: sleva, výměna, oprava. Podívejte se na náš článek, třeba Vám to k něčemu bude:
http://vybaven.cz/rady-a-navody/reklama ... jak-na-to/


stř 11. bře 2015 9:07:40
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Děkuji. Článek jsem četl, ale nevzpomněl si na něj. Využiji ho teď jako jakýsi manuál ;)


čtv 12. bře 2015 5:06:46
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Dobrý večer ve spolek
Boty mi přišli po reklamaci zase nové, tedy mám už třetí pár této značky a modelu :lol: původně jsem je chtěl ještě zabalené hned prodat nějakému nešťastníkovi, ale nakonec jsem zkousl zub a rozhodl se ozkoušet je ještě do třetice (všeho snad dobrého jak se říká) jestli si povedou stejně, nechám si vrátit peníze :) Co mě zarazilo, tak na této krabici jsou jakési indicie typu "original" "special" a podobně, co na předchozích nebylo. Třeba mi už dali kvalitní kousek co si schovávají jen pro lepší zákazníky, nebo neodbytné chudáky, které chtěli oblafnout (jo, jako já :twisted: )

Chystám se jim tedy věnovat maximální zátěž po celé další dva měsíce jako předtím (Tedy chození do školy, do práce a sem tam po lese. To přece nesmí být problém, když si tyhle boty, podle prodavaček, berou vojáci na zahraniční mise :D ).

Pokud to pro někoho bude přínosem, napíšu sem výslednou katastrofu, nebo happy end.... Což se vlastně stane tak i ona. Buď mi vrátí peníze, nebo boty vydrží :D


stř 01. dub 2015 19:26:27
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
No to už je napínavé jako detektivka... :) Tak držím palce, aby to už konečně vyšlo.


čtv 02. dub 2015 13:31:26
Profil

Registrován: úte 30. zář 2014 17:11:09
Příspěvky: 37
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
TAK! Rok se s rokem ještě nesešel, ale už můžu vynést rozsudek. Po druhé reklamaci mi byl zaslán třetí nový pár bot Magnum Classic a celkově už od krabice vypadal "lépe" než ty předchozí. Nachodil jsem v nich hodně po městech i v terénu, zmáchal v bažině i potoce, okopal o zas.ané vyčnívající kořeny :-D a přesto se drží a nebojím se říct "Jo, jsou to dobrý boty". Prozatím ani náznak počínající vady. Nevím tedy, jestli jsem narazil na špatné kusy, nebo je to taktika firmy, která spoléhá na nechuť zákazníka obtěžovat se reklamací. Nicméně už mám skvělé boty :-)


sob 09. led 2016 20:11:49
Profil

Registrován: čtv 04. zář 2014 5:55:57
Příspěvky: 20
Příspěvek Re: Obuv Magnum Classic - kvalita?
Tak to je důležité, ačkoliv by to mohlo jít i na poprvé, že? :-) Děkuji za update a gratuluji k úspěchu!


pon 11. led 2016 19:21:52
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 12 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz