Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 8:59:31



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Multifunkční Šátek 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. lis 2013 15:07:25
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha
Příspěvek Multifunkční Šátek
Nejsem žádným velkým zastáncem multi věcí, protože čím víc funkcí tím víc se toho může rozbít a jak bývá zvykem vždycky v nejmíň vhodnou dobu. Já vlastním šátek od Mil-tecu něco málo přes rok a jsem nad míru spokojený. Nosím ho skoro celoročně mimo zimy, protože je dost tenký ale i v zimě ho mám u sebe v EDC, batohu nebo v kapse. Výhoda je určitě i to, že se vyrábí v (téměř) nepřeberném množství barev a vzorů. Cenově se dá sehnat od nějakých 80 Kč což podle mě není moc. Mimo níže uvedených možností ho používám i jako potítko a jednou i jako kapesník :D . Šátek vydrží hrubé zacházení při natahování nepraská/nekřupe :) . Myslím, že díky jeho parametrům si zaslouží místo v každém batohu/EDC. ;)


Přílohy:
Poznámka: Míry: cca 45 x 23 cm.
12222_2.jpg
12222_2.jpg [ 16.39 KiB | Zobrazeno 6927 krát ]

_________________
Don't hurry up, death is faster!
čtv 21. lis 2013 15:57:03
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: pon 18. lis 2013 17:08:04
Příspěvky: 76
Příspěvek Re: Multifunkční Šátek
Já nejsem zastáncem Mil-tec věcí (spíš naopak, jsem jejich odpůrcem), ale je fakt, že tento šátek se jim povedl (otázkou je, jestli je na něm co zkazit :D ). Rozhodně je z velmi příjemného materiálu a mě osobně docela zahřeje i v zimě (kolem -10 stupňů), když si ho přetáhnu přes nos.


čtv 21. lis 2013 20:14:53
Profil

Registrován: sob 06. úno 2016 8:06:37
Příspěvky: 3
Příspěvek Re: Multifunkční Šátek
Nešetřila jsem ho. Po roce byl samý žmolek. Zatím drží i po 8 letech používání. Loni nahrazen konkurenčním modelem. Ty žmolky byly už trochu nepříjemné.


sob 06. úno 2016 20:37:50
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz