Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 12:58:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
 Oblečení z pracovních oděvů 
Autor Zpráva

Registrován: stř 19. bře 2014 10:45:10
Příspěvky: 1
Příspěvek Oblečení z pracovních oděvů
Ahoj,
má tu někdo vyzkoušené oblečení z pracovních oděvů?
Dívám se na testy pevnosti jejich oblečení a nevypadá to úplně špatně.
Nicméně rád bych měl nějaké info od uživatelů.

A ještě jeden dotaz. Je ve výsledku jedno, jakou goretexovou membránu vyberu, nebo je v tom značný rozdíl?
Wikina: https://cs.wikipedia.org/wiki/Gore-Tex#Typy_goretexov.C3.BDch_membr.C3.A1n


UPRAVENO ADMINEM, ODSTRANĚN KOMERČNÍ ODKAZ.


stř 19. bře 2014 11:00:05
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
První příspěvek a hned odkaz na e-shop? Ale no tak :) Nebylo by důstojnější si u nás zaplatit reklamu?


pát 21. bře 2014 7:55:07
Profil

Registrován: čtv 16. říj 2014 11:05:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Zdravím všechny!
Škoda, že se tohle téma tady neujalo, docela mě to totiž zajímá a nikde žádnou jinou diskuzi nemůžu najít. Otázka je tedy jasná: už jste si někdy koupili něco z pracovních oděvů místo z tzv. outdoorových? V poslední době jsem zavítal do několika takových obchodů s pracovními oděvy a byl jsem překvapenej materiálama, kvalitou a taky tím, že ty věco nakonec vůbec nevypadaj tak hrozně...


čtv 16. říj 2014 11:10:35
Profil

Registrován: úte 07. říj 2014 14:39:19
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Já mám zatím dobré zkušenosti s pracovníma oděvama. Před dvěma rokama, jsem potřeboval koupit si na léto sandýále, ale chtěl jsem s krytou špičkou, tak jsem navštívil prac. potřeby a za 400 jsem sehnal paradní. Vydržely skoro 2 roky celkem častého použití než se prošoupala podrážka.
Bundu jsem si tam kupoval softsheelku, za 700 membrána sice jen 5 tisíc h2o a 02 jen 2000, ale za ty peníze se lepší nesežene.
Trika, když chci bez nějakých potisku tak taky tam.
Mám v plánu si tam kupovat pohorky, až si je koupim tak zkusím sepsat moje pocity z nošení.


čtv 16. říj 2014 15:42:20
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Vzhledem k tomu, že tato témata se zakládají ve stejnou chvíli na všech mých fórech (a jedná se tudíž o reklamu), kontaktoval jsem tuto nejmenovanou firmu a nabídl sepsání recenzí. Chcete-li propagaci, dokažte, že vaše výrobky jsou lepší, než outdoorové, když už to tvrdíte anonymně v diskuzi. Prozatím budu mazat všechny vaše odkazy na všech fórech. Spam tu nechci.


pát 17. říj 2014 9:33:38
Profil

Registrován: stř 20. lis 2013 13:33:21
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
No ja v pracovných potrebách nakupujem dá sa povedať pomerne často a zatiaľ som nemal problém. Bral som tam 4x topánky - na jedných sa po 4 rokoch zimného nosenia vyšúchala zvnútra výstelka na päte, nosiť sa však stále dajú, druhé - vraj softshellky - si brala manželka minulý rok na nenáročnú turistiku a idú stále na 100% bez poškodenia, tretie mám "teniskové" na bežné nosenie. Tam sa po necelom roku objavil kaz, z boku nohy - v mieste kde sa topánka pri chôdzi ohýba - predrala sa tam asi 0,5 - 1cm ryha. Okrem toho sú ale topánky na 100% v pohode, pohodlné, ľahké, "dýchajú". Štvrté nosím na bežnú turistiku ja už 2 roky a nemajú chybu (okrem toho, že ich bolo treba "rozšľapať".) Za tie peniaze podľa mňa super kúpa.

Bral som tam aj nejaké tričká a tvarované výstelky do obuvi, tiež bez problémov. Z mojich skúseností - pokiaľ človek nechce za oblečenie či obuv platiť veľké peniaze, obchod s pracovnými pomôckami môže byť vhodnou voľbou!


ned 19. říj 2014 11:13:57
Profil

Registrován: čtv 16. říj 2014 11:05:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
admin píše:
Vzhledem k tomu, že tato témata se zakládají ve stejnou chvíli na všech mých fórech (a jedná se tudíž o reklamu), kontaktoval jsem tuto nejmenovanou firmu a nabídl sepsání recenzí. Chcete-li propagaci, dokažte, že vaše výrobky jsou lepší, než outdoorové, když už to tvrdíte anonymně v diskuzi. Prozatím budu mazat všechny vaše odkazy na všech fórech. Spam tu nechci.


To chápu, však odkaz z prvního příspěvku jste smazal, teď už můžeme normálně diskutovat bez komerčních odkazů ;)

Ostatním díky za názory..přiznám se, že na boty v pracovních oděvech jsem nekoukal, ale uvažuju nad koupí farmářek (jestli bude zase zima bez sněhu, tak budou ideální), takže mrknu na pracovní boty. Jinak jsem koukal, že pracovní obuv vyrábí i třeba Puma, což me překvapilo a rozhodně se kouknu, co nabízejí.


pon 20. říj 2014 6:38:27
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
LukášMa píše:
teď už můžeme normálně diskutovat bez komerčních odkazů ;)


Jo, proč ne. Také mě toto téma zaujalo a jsem velmi zvědav, zda ta firma kývne na nabídku testů. Mohlo by to být celkem přínosné pro všechny strany, zatím recenze na pracovní hadry nepsal žádný web.


pon 20. říj 2014 9:35:53
Profil

Registrován: pon 18. lis 2013 17:08:04
Příspěvky: 76
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Já jsem farmářky nosívala jako malá, když mi ještě rostla noha a rodičům se nechtělo investovat do dražších turistických bot, ze kterých bych během půl roku vyrostla. Se svrškem boty jsem nikdy neměla problém, vnitřek nebyl nijak pohodlný, ale zase dlouho vydržel. Spíš mi u těch bot vadila větší hmotnost. A u posledního páru se mi po několika letech nošení propadla na začátku víkendové akce podrážka a udělalo mi to puchýře přes půlku chodidla, takže po návratu boty letěly bez milosti do popelnice. Takže kvalita nijak ohromující, ale pokud někdo shání levné boty do terénu, tak bych spíš sáhla po věcech z pracovních potřeb, než po levných kopiích značky Miltec v armyshopech.
Pracovní oblečení jsem kupovala pouze v Canisu, kde mě kvalita moc nenadchla (tuna čouhajících nití, nestálé barvy, občas rupla nějaká ta plastová spona), ale při ceně 2-3 stovek za kalhoty z odolného materiálu mi to zas až tak nevadilo.


úte 21. říj 2014 9:42:42
Profil

Registrován: čtv 16. říj 2014 11:05:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Zipy píše:
Takže kvalita nijak ohromující, ale pokud někdo shání levné boty do terénu, tak bych spíš sáhla po věcech z pracovních potřeb, než po levných kopiích značky Miltec v armyshopech.


To je zajímavej názor, takže army shopy nedoporučujete? Vím, že tam taky chodí hodně lidí nakupovat a asi se tam dají sehnat dobré věci, jenom člověk asi musí zkoušet.


Naposledy upravil LukášMa dne stř 22. říj 2014 6:53:06, celkově upraveno 1



stř 22. říj 2014 6:50:22
Profil

Registrován: čtv 16. říj 2014 11:05:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Zipy píše:
Pracovní oblečení jsem kupovala pouze v Canisu, kde mě kvalita moc nenadchla (tuna čouhajících nití, nestálé barvy, občas rupla nějaká ta plastová spona), ale při ceně 2-3 stovek za kalhoty z odolného materiálu mi to zas až tak nevadilo.


A zrovna Canis jsem považoval za takovou důveryhodnou kvalitní značku! Teď jsem v jednom obchodě narazil na značku Snickers a koupil si od nich kalhoty - původně pracovní, ale vůbec tak nevypadají, normální béžové s kapsami do terénu a zatím jsem s nimi neměl žádný problém


stř 22. říj 2014 6:52:53
Profil
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 24. říj 2013 10:48:03
Příspěvky: 135
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
LukášMa píše:
To je zajímavej názor, takže army shopy nedoporučujete? Vím, že tam taky chodí hodně lidí nakupovat a asi se tam dají sehnat dobré věci, jenom člověk asi musí zkoušet.



Zipy nemá nic proti armyshopům, jen nedoporučuje shitkový Miltec, který se tam prodává. Ostatně to tak i napsala. Viz:

Zipy píše:
po levných kopiích značky Miltec v armyshopech.


stř 22. říj 2014 6:57:43
Profil

Registrován: čtv 16. říj 2014 11:05:44
Příspěvky: 8
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Aha, já se v tom moc neorientuju, armyshopy mě nikdy nezajímaly. Setkal jsem se s tím vlastně poprvé teď, když jsem hledal, kde lidi kupujou alternativy outdoorového oblečení.


stř 22. říj 2014 12:28:27
Profil

Registrován: čtv 16. dub 2015 8:23:58
Příspěvky: 2
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
Kdyz uz tady padl Canis, tak pridam neco malo i ja. Nakupuji tam pravidelne pro pracovniky obleceni do prace (prevazne monterky). Nerad utracim velke castky a funkcnim vecem moc nerozumim (treba Ondrej mne zna :mrgreen: ), ale rad dam na doporuceni druhych. No a jednou mi takhle znamy doporucil koupit softshelku (snad to pisu dobre) prave v Canisu. Byla akce, velmi dobra cena proti tzv outdorovym obchodum a sportovnim potrebam, tak jsem koupil. Obycejna cerna bunda, do ktere jsem svoje telo relativne dobre nasoukal. Byl konec jara a tak byla spise v aute v kufru. Pri jednom jednani nam venku hodne pofukovalo, tak jsem investorovi nabidl pujceni bundy po dobu jednani (osobne mi horsi podminky tolik nevadi, tukova ochrana pracuje na chvili dobre :mrgreen: ). Chodi v ni na pracovni schuzky dodnes ;) (narozdil ode mne on temhle vecem rozumi vic) a tvrdil, po tom co jsem mu sdelil cenu a prodejce, ze to byl fakt dobry kauf. Zpet uz jsem si ji nevzal, ale na oplatku vyuzivam jeho informaci, kdy mi dodnes cas od casu posle tip na dobry nakup prave v Canisu.
Chodim v lete v jejich "kroksech" a nemohu si je vynachvalit (klidne si je beru i na vyslapy do lesa). Tricka od nich vydrzi cca 1,5krate vic nez nakupy jinde. A pokud se povede vychytat si slevy (nic jineho ani v Canisu pred nakupem nedelam :mrgreen: ), tak je to opravdu casto zajimavy kauf.
tomik


sob 18. dub 2015 4:57:23
Profil

Registrován: pát 11. pro 2015 23:51:53
Příspěvky: 5
Příspěvek Re: Oblečení z pracovních oděvů
můžu poprosit o odkaz na ten eshop?


sob 12. pro 2015 20:02:29
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 15 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz