Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je pát 19. dub 2024 15:20:34



Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
 Svítilna Barracuda 
Autor Zpráva

Registrován: úte 12. lis 2013 16:01:06
Příspěvky: 3
Příspěvek Svítilna Barracuda
Svítilna Barracuda od firmy ESP. Má kvalitní duralové tělo. Ke svícení používá LED čip CREE o výkonu 3W. Osvítí prostor ostrým paprskem světla na vzdálenost 100-150m. Má nerozbitné přední sklíčko. Tělo svítilny má ergonomický tvar, což umožňuje držení spolu se zbraní. Výrazně rýhovaná hlavice složí k tomu aby se svítilna nekutálela po hladkém povrchu. Navíc „zuby“ na konci hlavice slouží k případné obraně. Těla Barracudy je celé vlhku vzdorné. Svítilna má taktický spínač, který funguje na dvojí funkci. Krátké zmáčknutí slouží pro chvilkový svit, kdežto plný stisk pro trvalý svit. K napájení svítilny slouží 2 lithiové baterie o napětí 3W. Svítilna vydrží při plném provozu 2 hodiny. Barracudu si lze pořídit s taktickým spínačem, který má 3 režimy. 1- plný výkon, 2-poloviční výkon, 3-stroboskop.
Svítilna se skvěle hodí k připevnění na zbraň nebo na helmu. K tomuto účelu slouží tlakový spínač taktéž od firmy ESP.
Barracudu jsem si pořídil někdy na začátku roku 2013. Jsem s ní nadmíru spokojen. Její dosvit je dostačující. Jediná její nevýhoda jsou baterie. Jsou drahé. Jedna stojí okolo 70 Kč. Naopak se mi líbí, že i když baterie dochází tak svítilna dobře svítí, sice ne už tak do dálky, ale pořád se sní nechá něco dělat. Pokud chcete dobrou svítilnu tak za mě bych vám určitě doporučil Barracudu od ESP. Sice se cena pohybuje okolo 1000 Kč, ale myslím si, že má cenu do ní investovat.


Přílohy:
IMG_3873.JPG
IMG_3873.JPG [ 222.09 KiB | Zobrazeno 3069 krát ]
stř 13. lis 2013 12:03:13
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvek: 1 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz